Büyü Türleri

Büyü Türleri:

Papaz Büyüsü: Büyünün uygulandığı kişide ya da kişilerde kendisine duygusal anlamda birini bağlamak için uygulanır ve uygulanan kişiyi kendi özgür iradesinden tamamen yoksun bırakır. Günümüzde oldukça tercih edilen ve etkili bir büyü çeşidi olarak bilinir.

Evlilik Büyüsü: Evlilik düşüncesi ve hayalini gerçekleştiremeyen kişiler için kullanırlar ve kısa sürede o kişilerin düşünceleri ve hayali doğrultusunda evlenmesi ile sonuçlanır.

Kara Büyü: Büyü yapılan kişiye zarar vermek için uygulanır. Kötü düşüncelere ve hislere hizmet eden kan veya hayvan figürleriyle yapılır. Bu büyünün birçok alt büyüsü ve çeşidi vardır.

Aşk Büyüsü: Günümüzde en revaçta olan ve en çok ilgi gören büyü türüdür. Bağlama büyüsü olarak da adlandırılır. Anlaşıldığı gibi karşı tarafı kendine bağlamak için uygulanır. Bu büyünün de birçok türü vardır ve günümüzde sıkça kullanılan canbar büyüsü ve kaşık büyüsüdür.

Sabun Büyüsü: Kara büyü çeşidinin içinde yer alan ve fazlasıyla tehlikeli bir büyüdür. En büyük intikam ve nefret, kin duygularını içinde kapsar ve daha fazla şiddete ve eziyete maruz kalınmış kişiler yaptırır.

İğne Büyüsü: İğne büyüsü hem bağlanma büyü türü olarak, hem de kara büyü türü olarak yapılan bir büyü çeşididir. Sevgiliyi kendisine bağlamak amacıyla yapıldığı gibi kişinin zarar görmesi amacıyla da uygulanabilen bir büyü türüdür.

Voodoo Büyüsü: Uygulanan kişi üzerinde hiç bir ipucu bırakmadan o kişiye zarar vermek hatta ölüme kadar götürebilecek etkisi olan bu büyü son derece tehlikeli ve kötü bir büyü türüdür.

Zenginlik Büyüsü: Yapılan kişinin borçlarından kurtulup rahatlaması için yapılır. Kişinin bolluk ve bereketli bir hayat sürdürmesi için uygulanır.

41 Dikiş Büyüsü: Eski bir büyü türü olan 41 dikiş büyüsü İslamiyet’ten önce İbraniler tarafından sıkça uygulanmış bir büyü türüdür. Uygulanan kişiye ruhen ve fiilen zararlar verir. Çiftlerin arasını bozmak için, ruhsal sağlığı bozmak için gibi birçok sebepten ötürü yapılır. Kişi büyü sonucunda hem aklını yitirebilir hem de cinayet işlemesine bile sebep olabilir. Büyüler içinde oldukça tehlikeli bir büyü türüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir