Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri 2ye ayrılır. Fiziksel ve ruhsal olarak.

Fiziksel Büyü Belirtileri

Fiziksel belirtiler olarak ellerde ve ayaklarda uyuşma karıncalanma, şiddetli baş ağrıları, kulaklarda çınlama, var olmayan sesleri duyma, sesleniş hissetme, loğusa bir kadınsanız ise sürekli ağlayan bir bebek sesi duymak. Gözlerde kayma yaşanıyorsa, konuşurken dil sürçmesi buna bağlı olarak akıcı konuşma kaybı ve kekelemelerin başlaması da fiziksel büyü belirtileri arasında yer alır. Farklı cisimler görme halüsinasyonlar gibi, vücut kaslarında kasılmalar, uykudan uyandıktan sonra sebepsiz vücutta kızarıklık ve morluklar büyülerin fiziksel belirtilerinin başında bu da yer alır. Bunlardan birine ya da bir kaçına denk geliyorsanız öncelikle bir sağlık problemi olup olmadığı kontrol edilip eğer sağlıkla alakalı bir problem yoksa hemen bir hocaya medyuma bilen bir kişiye başvurulmalıdır.

Ruhsal Büyü Belirtileri

Ruhsal olarak sıralayacağımız belirtilerden aynı şekilde birine ya da birkaçına denk geliyorsanız hemen bir doktora uğramalı eğer ruhsal bir sağlık problemi olmadığı anlaşılırsa hemen bir hocaya medyuma başvurulmalıdır. Ruhsal olarak öncelikle sürekli bir depresyon hali insanlardan uzaklaşma, kendine ve etrafındaki insanlara karşı agresifleşme, sürekli bir sinir hali de ruhsal bir belirtidir. Onlara ve kendine zarar verme isteği, sürekli bir ağlama hissiyatı hissediyorsanız bu sebepsiz sadece daraldığınızı hissediyorsanız buda bir büyü belirtisi olabilir. Nefes darlığı çekmeye başladıysanız uykudan sıçrayarak uyanma yaşıyorsanız ve boğulmalar hissediyorsanız bunlarda büyü belirtisi olabilir. Kendinizi sürekli uyku halinde hissediyorsanız, uyku hali dışında günlük yaşantınızda yaşadığınız şeyleri gerçek mi rüya mı ayırt etmekte zorlanıyorsanız bunlarda büyü belirtileridir.

Bu gibi durumlarda hemen bir güvenilir hoca ya da medyuma başvurulmalıdır. Hoca ya da medyum gerekeni yapıp tespitlerinden sonra tedavi sürecine geçmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir